Niepełnosprawni

Informacje dla niepełnosprawnych

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mają możliwość skorzystania z pochylni w celu załatwienia spraw urzędowych.
Pochylnia znajduje się przy wejściu głównym do budynku w którym znajduje się Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 41 21-500 Biała Poddlaska(wejście główne od strony ulicy Brzeskiej, od przystanku PKS)

W budynku osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, mają możliwość skorzystania z 2 wind osobowych przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej znajduje się na 3 piętrze budynku.

Osoby z niepełnosprawnością legitymujące się kartą parkingową, załatwiające sprawy w PCPR mogą skorzystać z wyznaczonego miejsca parkingowego znajdującego się na parkingu urzędu od ulicy Narutowicza lub parkingu przy wejściu głównym do budynku (Wjazd na parking od strony ul. Gabriela Narutowicza - dojazd drogą wewnętrzną pomiędzy plebanią Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP a restauracją „Anna”)

Budynek posiada toaletę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawności, która znajduje się na parterze budynku (tuż obok recepcji)